LISTA ELEVILOR CE AU DEPUS CERERI DE CAZARE ÎN CĂMIN PENTRU ANUL DE STUDII 2020 - 2021

  • Postat 2020-07-23
  • Vazut 3327
NR ORD Nume, prenume Specialitatea Grupa
1 Șumanschi Nicolae  Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1732
2 Zanet Andrei Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1732
3 Berdilă Adelina  Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1732
4 Peioglo Victor Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1822
5 Ivanov Eugeniu  Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1822
6 Şerepera Maria Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1822
7 Popazu Alexandru Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1822
8 Misota Gheorghe  Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1912
9 Boca Dorin Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1912
10 Busuioc Daniel Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1912
11 Roabiș Cristian Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1912
12 Petcoglo Roman Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1912
13 Cojocari Ecaterina Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1912
14 Guci Mihail Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1912
15 Banov Daniela  Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1912
16 Velicu Liviu Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1912
17 Caisîn Carolina Administrarea Aplicațiilor WEB AAW1912
18 Vlas Iulian Programarea și analiza produselor program PAPP1731
19 Apareci Dorin Programarea și analiza produselor program PAPP1731
20 Obreja Dumitru Programarea și analiza produselor program PAPP1731
21 Tataru Arina Programarea și analiza produselor program PAPP1731
22 Sprinceana Dumitru Programarea și analiza produselor program PAPP1731
23 Vasîlîc Evghenia  Programarea și analiza produselor program PAPP1731
24 Lanciu Natalia  Programarea și analiza produselor program PAPP1731
25 Vasîlîc Evghenia  Programarea și analiza produselor program PAPP1731
26 Şerban Andrei Programarea și analiza produselor program PAPP1731
27 Chetroi Nil Programarea și analiza produselor program PAPP1821
28 Gheorghiev Maxim Programarea și analiza produselor program PAPP1821
29 Pădure Cosmin Programarea și analiza produselor program PAPP1821
30 Popușoi Cătălin Programarea și analiza produselor program PAPP1821
31 Caspirovschi Vasile Programarea și analiza produselor program PAPP1821
32 Mihailuc Eugen Programarea și analiza produselor program PAPP1821
33 Pinzaru Ciprian  Programarea și analiza produselor program PAPP1821
34 Cula Pavel Programarea și analiza produselor program PAPP1821
35 Papis Dumitru  Programarea și analiza produselor program PAPP1821
36 Oglindă Ana Programarea și analiza produselor program PAPP1821
37 Papiș Dumitru  Programarea și analiza produselor program PAPP1821
38 Şaragov Dumitru Programarea și analiza produselor program PAPP1821
39 Grigorascenco Oleg Programarea și analiza produselor program PAPP1821
40 Balan Ion Programarea și analiza produselor program PAPP1821
41 Linga Vasile Programarea și analiza produselor program PAPP1911
42 Maidan Dumitru Programarea și analiza produselor program PAPP1911
43 Pinzaru Viorel Programarea și analiza produselor program PAPP1911
44 Vieru Rustislav Programarea și analiza produselor program PAPP1911
45 Batîr Daniel Programarea și analiza produselor program PAPP1911
46 Chise Ion Programarea și analiza produselor program PAPP1911
47 Danalache Cătălina Asistență Socială (Lucrător) ASL1731
48 Panea Nicolae  Asistență Socială (Lucrător) ASL1731
49 Tecuci Alexandrina Asistență Socială (Lucrător) ASL1911
50 Toderici Nicoleta  Asistență Socială (Pedagog) ASP1822
51 Chicicov Gabriela Asistență Socială (Pedagog) ASP1822
52 Cravcenco Ana Asistență Socială (Pedagog) ASP1822
53 Toderaș Ana  Asistență Socială (Pedagog) ASP1822
54 Turcu Olesia Asistență Socială (Pedagog) ASP1822
55 Rotaru Sabina Asistență Socială (Pedagog) ASP1822
56 Putregai Cătălina  Asistență Socială (Pedagog) ASP1822
57 Ceușel Mihaela  Asistență Socială (Pedagog) ASP1822
58 Vlas Cristina Asistență Socială (Pedagog) ASP1822
59 Ichim Cristina Asistență Socială (Pedagog) ASP1912
60 Fulger Cătălina   Asistență Socială (Pedagog) ASP1912
61 Vacarenco Crina Asistență Socială (Pedagog) ASP1912
62 Berdilă Iana Asistență Socială (Pedagog) ASP1912
63 Danalachi Mihaela  Contabilitate C1731
64 Grinico Dumitru  Contabilitate C1731
65 Balan Roxana Contabilitate C1731
66 Dolma Nicoleta Contabilitate C1731
67 Vrabie Adelina Contabilitate C1731
68 Crucerescu Andriana  Contabilitate C1731
69 Racu Valeria Contabilitate C1731
70 Chiciuc Mihaela Contabilitate C1731
71 Andoni Carolina  Contabilitate C1731
72 Balan Marcel Contabilitate C1731
73 Grinfeld Tudor Contabilitate C1731
74 Sava Daniela  Contabilitate C1731
75 Vișan Parascovia  Contabilitate C1732
76 Copăceanu Galina  Contabilitate C1732
77 Fulger Silvia  Contabilitate C1732
78 Axenti Daniela Contabilitate C1732
79 Vișan Parascovia  Contabilitate C1732
80 Latăș Mirela Contabilitate C1821
81 Topală Elmira Contabilitate C1821
82 Grădinaru Valeria Contabilitate C1821
83 Perju Petru  Contabilitate C1821
84 Camerzan Veaceslav  Contabilitate C1821
85 Gorgan Ion Contabilitate C1821
86 Pirojanschi Dumitru Contabilitate C1821
87 Bolocan Marina Contabilitate C1821
88 Munteanu Cristina-Gabriela  Contabilitate C1821
89 Moroianu Dorina Contabilitate C1821
90 Taragan Cristina  Contabilitate C1821
91 Văcărescu Nicolae  Contabilitate C1821
92 Perju Petru Contabilitate C1821
93 Obreja Valeriu Contabilitate C1822
94 Coca Cristina  Contabilitate C1822
95 Curleac Cristina Contabilitate C1822
96 Pletosu Loredana  Contabilitate C1822
97 Eșanu Mihaela-Gabriela  Contabilitate C1911
98 Stancov Dan Dumitru Contabilitate C1911
99 Grecu Chiril Contabilitate C1911
100 Panuța Mădălina Contabilitate C1911
101 Bîrcă Iana  Contabilitate C1911
102 Barilă Nicolae Contabilitate C1911
103 Covrighina Marina Contabilitate C1912
104 Bercaru Dragomira Contabilitate C1912
105 Asci Estera Contabilitate C1912
106 Girnu Adelina Contabilitate C1912
107 Borodin Danil Contabilitate C1912
108 Ghimpu Tatiana  Contabilitate C1912
109 Mincovscaia Ana  Contabilitate C1912
110 Marin Eugenia Contabilitate C1912
111 Cocev Valentina Ecologie și protecția mediului E1731
112 Lilica Vasile  Ecologie și protecția mediului E1731
113 Parpolov Svetlana  Ecologie și protecția mediului E1731
114 Caraghiaur Cristian Ecologie și protecția mediului E1731
115 Dudco Daniela  Ecologie și protecția mediului E1731
116 Pricopciuc Dumitrița  Ecologie și protecția mediului E1731
117 Gîrneţ Ştefan Ecologie și protecția mediului E1731
118 Caraghiaur Cristian Ecologie și protecția mediului E1731
119 Mocanu Cristina Ecologie și protecția mediului E1731
120 Popazu Daniel Ecologie și protecția mediului E1821
121 Ceban Stanislav  Ecologie și protecția mediului E1821
122 Baraghin Maxim Ecologie și protecția mediului E1821
123 Ciobanu Anatolie Ecologie și protecția mediului E1821
124 Radu Valentin Ecologie și protecția mediului E1821
125 Covaci Ion Ecologie și protecția mediului E1821
126 Baraghin Maxim Ecologie și protecția mediului E1821
127 Iurașco Antonina  Ecologie și protecția mediului E1821
128 Covaci Ion Ecologie și protecția mediului E1821
129 Tulba Sabrina  Ecologie și protecția mediului E1821
130 Cartaleanu Victor Ecologie și protecția mediului E1821
131 Sanduleac  Andrei Ecologie și protecția mediului E1911
132 Butnaru Alexandru Ecologie și protecția mediului E1911
133 Nidealcov Alexandru Ecologie și protecția mediului E1911
134 Sandu Maria  Educație timpurie ETC1731
135 Crețu Lilia Educație timpurie ETC1731
136 Boca Doina  Educație timpurie ETC1731
137 Nistor Valeria  Educație timpurie ETC1731
138 Onuță Cristian Educație timpurie ETC1731
139 Mudrenco Maria Educație timpurie ETC1731
140 Bobeico Elena  Educație timpurie ETE1821
141 Romașcanu Victoria  Educație timpurie ETE1821
142 Hantea Izabela  Educație timpurie educator ETE1821
143 Voinu Rodica Educație timpurie educator ETE1821
144 Bălănuță Ecaterina Educație timpurie educator ETE1821
145 Ecaterina Voroneanu Educație timpurie educator ETE1821
146 Tănase Valeria Educație timpurie educator ETE1821
147 Unciuc Liliana Educație timpurie educator ETE1821
148 Calin Valeria  Educație timpurie educator ETE1821
149 Lanciu Renata Educație timpurie educator ETE1821
150 Mocanu Mădălina  Educație timpurie ETE1911
151 Bacalu Laura  Educație timpurie educator ETE1911
152 Danalachi Veronica Interpretare instrumentală II1731
153 Criciman Mihaela  Interpretare instrumentală II1731
154 Duminică Constantin Interpretare instrumentală II1731
155 Capraru Arina Învățământ primar IP1821
156 Guglea Aliona Învățământ primar IP1911
Salut! Mesajul Dvs va fi receptionat pe e-mail. In cel mai scurt timp ve-ti primi un raspuns!