Rezultatele concursului de admitere 2020

Rezultatele concursului de admitere pentru TURUL I

Studii finanțate din buget

La studiile finanțate din buget se va încheia contractele în perioada de 4 - 8 august 2020, candidații care au fost admiși la studii se vor prezenta însoțiți de un părinte/tutore, având copia buletinului de identitate a părintelui și a elevului.

Studii cu achitarea taxei

La studii cu achitarea taxei, contractele se vor încheia în perioada 4 - 8 august 2020, candidații care au fost admiși la studii se vor prezenta însoțiți de un părinte/tutore având copia buletinului de identitate a părintelui, elevului și o parte din suma pentru taxa de studii din primul semestru 2975 lei.

Nr ordNume Prenume CandidatLimba de instruireLimba străinăSpecialitateaMedie concursADMIS cu Tipul de finanțareTipul categorieiADMIS - Categorie specială
1Anastasiu ArinaromânăfrancezăÎnvățământ Primar9.71Bugetgenerală 
2Bunea EugeniaromânăenglezăÎnvățământ Primar9.55Bugetgenerală 
3Ghidion MădălinaromânăEnglezăÎnvățământ Primar9.18Bugetgenerală 
4Moldovanu LiviaromânăFrancezăÎnvățământ Primar9.18Bugetgenerală 
5Roman LiliaromânăenglezăÎnvățământ Primar9.15Bugetgenerală 
6Chiciuc TatianaromânăenglezăÎnvățământ Primar9.10Bugetgenerală 
7Voinschi EmmaromânăenglezăÎnvățământ Primar9.04Bugetgenerală 
8Moraru DumitrițaromânăfrancezăÎnvățământ Primar8.94Bugetgenerală 
9Eremia StellaromânăenglezăÎnvățământ Primar8.91Bugetgenerală 
10Ciontălău RaisaromânăfrancezăÎnvățământ Primar8.87Bugetgenerală 
11Para ValentinaromânăfrancezăÎnvățământ Primar8.77Bugetgenerală 
12Ponomarenco AnastasiaromânăenglezăÎnvățământ Primar8.74Bugetgenerală 
13Zacon ElenaromânăfrancezăÎnvățământ Primar8.74Bugetgenerală 
14Țurcan DumitrițaromânăfrancezăÎnvățământ Primar8.71Bugetgenerală 
15Oglindă Maria-MagdalenaromânăfrancezăÎnvățământ Primar8.70Bugetgenerală 
16Brașoveanu EvelinaromânăenglezăÎnvățământ Primar8.54Bugetgenerală 
17Stăvilă SilviaromânăfrancezăÎnvățământ Primar8.44Bugetgenerală 
18Comarova AlionaromânăenglezăÎnvățământ Primar8.37Bugetgenerală 
19Novițchi AdrianaromânăfrancezăÎnvățământ Primar8.35Bugetgenerală 
20Didilică VictoriaromânăfrancezăÎnvățământ Primar8.32Bugetgenerală 
21Carp MădălinaromânăFrancezăÎnvățământ Primar8.18Bugetgenerală 
22Luncă IrinaromânăfrancezăÎnvățământ Primar8.13Bugetgenerală 
23Hîncu CristinaromânăfrancezăÎnvățământ Primar8.12Bugetgenerală 
24Berezicov CristinaromânăenglezăÎnvățământ Primar8.10Bugetgenerală 
25Marin AdrianaromânăfrancezăÎnvățământ Primar8.04Bugetgenerală 
26Iuzu LoredanaromânăfrancezăÎnvățământ Primar7.92Bugetgenerală 
27Zelencov RosinaromânăenglezăÎnvățământ Primar7.84Bugetspecială 11.2 (spec. domeniul Educației)categoria 25%
28Copeica NicoletaromânăEnglezăÎnvățământ Primar7.82Bugetgenerală 
29Roșu Ana-MariaromânăfrancezăÎnvățământ Primar7.78Contractgenerală 
30Rahubenco Maria-MagdalenaromânăenglezăÎnvățământ Primar7.78Bugetspecială 11.2 (spec. domeniul Educației)categoria 25%
31Zaharia EmiliaromânăfrancezăÎnvățământ Primar7.70Contractgenerală 
32Mazilov MarianaromânăfrancezăÎnvățământ Primar7.51Contractgenerală 
33Chirtoacă AndreiaromânăfrancezăÎnvățământ Primar7.48Respinsgenerală 
34Macaria DoinaromânăfrancezăÎnvățământ Primar7.28Contractgenerală 
35Olteanu MarinaromânăenglezăÎnvățământ Primar7.15Contractgenerală 
36Camenschi VeronicaromânăfrancezăÎnvățământ Primar7.12Contractgenerală 
37Chirică NicoletaromânăfrancezăÎnvățământ Primar7.03Bugetspecială (pct 11.1.d - Regulament)categoria 15%
38Zaharia AnastasiaromânăfrancezăÎnvățământ Primar6.96Contractgenerală 
39Stanciu NicoletaromânăfrancezăÎnvățământ Primar6.77Contractgenerală  
40Botica AlinaromânăEnglezăÎnvățământ Primar6.35Contractgenerală 
41Bogdan ValeriaromânăfrancezăÎnvățământ Primar6.03Contractgenerală
Nr ordNume Prenume CandidatLimba de instruireLimba străinăSpecialitateaMedie concursADMIS cu Tipul de finanțareTipul categorieiADMIS - Categorie specială
1Chirnev RosinaromânăEngleza Educație timpurie9.11Bugetgenerală  
2Dragan LoredanaromânăEngleza Educație timpurie8.53Bugetgenerală  
3Curinoi MariaromânăFrancezăEducație timpurie8.34Bugetgenerală  
4Papana BeatriceromânăFrancezăEducație timpurie8.28Bugetgenerală 
5Coman PatriciaromânăEngleza Educație timpurie8.13Bugetgenerală  
6Stamboliu AndrianaromânăFrancezăEducație timpurie7.88Bugetgenerală  
7Eșanu NicoletaromânăEngleza Educație timpurie7.86Bugetgenerală  
8Munteanu DanielaromânăEngleza Educație timpurie7.61Bugetgenerală 
9Margarint AndreearomânăFrancezăEducație timpurie7.56Bugetgenerală  
10Malancea MihaelaromânăFrancezăEducație timpurie7.54Bugetgenerală  
11Belivțev ValentinaromânăEngleza Educație timpurie7.52Bugetgenerală  
12Musteața TatianaromânăFrancezăEducație timpurie7.45Bugetgenerală  
13Munteanu LiviaromânăFrancezăEducație timpurie7.22Bugetgenerală 
14Cîrjeu ValensiaromânăFrancezăEducație timpurie7.19contract generală 
15Roman PetronelaromânăEngleza Educație timpurie6.71contractgenerală  
16Matcaș GabrielaromânăEngleza Educație timpurie6.68contractgenerală  
17Țurcan MihaelaromânăEngleza Educație timpurie6.53Bugetspecială (pct.11.1.d - Regulament)categoria 15%
18Joltoianu AlexandrinaromânăFrancezăEducație timpurie6.42contractgenerală  
19Apostolov VladaromânăFrancezăEducație timpurie6.10contractgenerală  
20Portaru MarianaromânăEngleza Educație timpurie5.74contractgenerală 
21Topală Maria-MagdalenaromânăFrancezăEducație timpurie5.71Bugetspecială (pct 11.a - Regulament)categoria 15%
22Gurzun AlinaromânăFrancezăEducație timpurie5.64contractgenerală  
23Bujac Eugenia românăFrancezăEducație timpurie5.50contractgenerală  
24Zacon NicoletaromânăEngleza Educație timpurie5.39contractgenerală  
25Costandache Gabriela românăFrancezăEducație timpurie5.04contractgenerală
Nr ordNume Prenume CandidatLimba de instruireLimba străinăSpecialitateaMedie concursADMIS cu Tipul de finanțareTipul categorieiADMIS - Categorie specială
1Șuvoială CătălinaromânăfrancezăAsistență socială9.40Bugetgenerală 
2Mihai MihaelaromânăenglezăAsistență socială9.10Bugetgenerală 
3Saratila NinaromânăfrancezăAsistență socială8.89Bugetgenerală 
4Bulboacă LoredanaromânăfrancezăAsistență socială8.80Bugetgenerală 
5Munteanu NicoletaromânăfrancezăAsistență socială8.71Bugetgenerală 
6Sârbu SerenaromânăfrancezăAsistență socială8.51Bugetgenerală 
7Mocanu LuminițaromânăenglezăAsistență socială8.50Bugetgenerală 
8Roșca LauraromânăenglezăAsistență socială8.48Bugetgenerală 
9Lazarciuc SimonaromânăfrancezăAsistență socială8.06Bugetgenerală 
10Iverșin MihaelaromânăfrancezăAsistență socială7.90Contractgenerală 
11Hadjiu AlinaromânăenglezăAsistență socială7.78Contractgenerală 
12Murja NadejdaromânăfrancezăAsistență socială7.63Contractgenerală 
13Sula NicoletaromânăenglezăAsistență socială7.62Contractgenerală 
14Nistor TatianaromânăfrancezăAsistență socială7.49Contractgenerală 
15Racovița AnastasiaromânăfrancezăAsistență socială7.40Contractgenerală 
16Lupu AnaromânăfrancezăAsistență socială7.33Contractgenerală 
17Boeva OxanaromânăenglezăAsistență socială7.26Contractgenerală 
18Suru Mihaela-GheorghinaromânăfrancezăAsistență socială7.20Contractgenerală 
19Nedelcu AlinaromânăenglezăAsistență socială7.15Contractgenerală 
20Ciontalău MihaelaromânăfrancezăAsistență socială6.96Contractgenerală 
21Dimova SabrinaromânăenglezăAsistență socială6.69Contractgenerală 
22Carabadjac Aliona-MihaelaromânăenglezăAsistență socială6.67Contractgenerală 
23Burduh GabrielromânăfrancezăAsistență socială6.60Contractgenerală 
24Vrabii ValeriaromânăenglezăAsistență socială6.38Contractgenerală 
25Pancu ValeriaromânăenglezăAsistență socială6.36Contractgenerală 
26Dimicenco ValeriaromânăenglezăAsistență socială6.20Contractgenerală 
27Brăileanu AlinaromânăfrancezăAsistență socială6.15Contractgenerală 
28Moraru MihaelaromânăenglezăAsistență socială6.09Contractgenerală 
29Damaschin EmanuelaromânăfrancezăAsistență socială5.67Contractgenerală 
30Pleșu OlegromânăenglezăAsistență socială5.35Bugetspecială (pct 11.1.a, 11.1.d, 11.1.e - Regulament)categoria 15%
Nr ordNume Prenume CandidatLimba de instruireLimba străinăSpecialitateaMedie concursADMIS cu Tipul de finanțareTipul categorieiADMIS - Categorie specială
1Munteanu Dinu-IacobromânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program9.71Bugetgenerală 
2Ionescu EugenromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program9.49Bugetgenerală 
3Pădure VladromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program9.42Bugetgenerală 
4Oxînti Viliam românăFrancezăProgramare și analiza produselor de program9.14Bugetgenerală 
5Pasat DanielromânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program9.09Bugetgenerală 
6Șvitchi CristinaromânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program9.08Bugetgenerală 
7Raileanu OlgaromânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program9.07Bugetgenerală 
8Litvinova DariaromânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program9.03Bugetgenerală 
9Țurcan MariusromânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program8.87Bugetgenerală 
10Silistrari NicolaeromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program8.62Contractgenerală 
11Tronciu CristianromânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program8.61Contractgenerală 
12Prohnițchi TeodorromânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program8.57Contractgenerală 
13Moruz IosifromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program8.46Contractgenerală 
14Zorilo CristianromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program8.08Contractgenerală 
15Doina AndrianromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program8.06Contractgenerală 
16Jorovlea MariusromânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program7.73Contractgenerală 
17Munteanu AlexandruromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program7.66Contractgenerală 
18Plăcintă AlexeiromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program7.61Contractgenerală 
19Cebotari Răzvan-IonuțromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program7.48Contractgenerală 
20Popovicenco MaximromânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program7.48Contractgenerală 
21Moraru EgorromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program7.46Contractgenerală 
22Constandachi Ion românăEnglezăProgramare și analiza produselor de program7.40Contractgenerală 
23Kuzmenko NichitaromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program7.37Contractgenerală 
24Angheluță SergiuromânăFranceză Programare și analiza produselor de program7.17Contractgenerală 
25Hariton SergiuromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program7.07Contractgenerală 
26Rusu AlexandruromânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program7.06Contractgenerală 
27Brumă AngelaromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program7.01Contractgenerală 
28Andrieș IonromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program6.98Contractgenerală 
29Postu DumitruromânăfrancezăProgramare și analiza produselor de program6.94Contractgenerală 
30Cauzan DanromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program6.89Bugetspecială (pct 11.1.b - Regulament)categoria 15%
1Buzdugan MihairomânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program6.69respinsgenerală 
2Grinico DanromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program6.41respinsgenerală 
3Gudumac CornelromânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program6.39respinsgenerală 
4Lupu VladislavromânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program7.69respinsgenerală
Nr ordNume Prenume CandidatLimba de instruireLimba străinăSpecialitateaMedie concursADMIS cu Tipul de finanțareTipul categorieiADMIS - Categorie specială
1Apareci AuricaromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web9.71Bugetgenerală 
2Roșca FiladelfiaromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web9.49Bugetgenerală 
3Babaianu SavelieromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web9.07Bugetgenerală 
4Sîrbu DumitrițaromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web8.70Bugetgenerală 
5Nichiforeac AdrianromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web8.70Bugetgenerală 
6Diacon CristianromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web8.55Bugetgenerală 
7Ciobanu IlieromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web8.48Bugetgenerală 
8Bahnaru DragoșromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web8.25Bugetgenerală 
9Ciubotaru IonuțromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web8.17Bugetgenerală 
10Gavdzinschi MaximromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web8.14Contractgenerală 
11Bagrin MihailromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web7.98Contractgenerală 
12Russu AndrianromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web7.88Contractgenerală 
13Tănase AlinaromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web7.82Contractgenerală 
14Duca AlexandrromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web7.71Contractgenerală 
15Pisarenco MihailromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web7.70Contractgenerală 
16Calmoi Maria - OliviaromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web7.67Contractgenerală 
17Postică VadimromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web7.60Contractgenerală 
18Arteni NicolaeromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web7.38Contractgenerală 
19Efimenco AnatoliromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web7.23Contractgenerală 
20Sinigur ValericaromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web7.17Contractgenerală 
21Broască DanromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web7.00Contractgenerală 
22Știrbeț MihailromânăFrancezăAdministrarea aplicațiilor web6.78Contractgenerală 
23Obreja NicolaeromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web6.62Contractgenerală 
24Melinceanu DănuțromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web6.61Contractgenerală 
25Caramela IgorromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web6.60Contractgenerală 
26Radu MaximromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web6.58Contractgenerală 
27Strelciuc DanilromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web6.45Contractgenerală 
28Raileanu DionisieromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web6.38Contractgenerală 
29Manică MariusromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web6.30Contractgenerală 
30Zoirov MaximromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web6.23Bugetspecială (pct 11.1.a,b,e - Regulament)Categoria 15%
1Crăciun AdrianromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web6.13Respinsgenerală 
2Niculcea DenisromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web5.76Respinsgenerală 
3Bozbei ValeriromânăEnglezăAdministrarea aplicațiilor web5.55Respinsgenerală 
4Panainte DumitruromânăFranceză Administrarea aplicațiilor web6.66Respinsgenerală
Nr ordNume Prenume CandidatLimba de instruireLimba străinăSpecialitateaMedie concursADMIS cu Tipul de finanțareTipul categorieiADMIS - Categorie specială ADMIS - Categorie specială
1Oprea AlexandruromânăFrancezăEcologie și protecția mediului9,37Bugetgenerală  
2Popovicenco NadejdaromânăFrancezăEcologie și protecția mediului9,21Bugetgenerală  
3Ciachir ClaudiuromânăFrancezăEcologie și protecția mediului8,81Bugetgenerală  
4Florea MarcelromânăEnglezăEcologie și protecția mediului8,79Bugetgenerală  
5Coliba DenisromânăEnglezăEcologie și protecția mediului8,72Bugetgenerală  
6Tabac AdelinaromânăFrancezăEcologie și protecția mediului8,55Bugetgenerală  
7Bacrău DumitruromânăFrancezăEcologie și protecția mediului8,40Bugetgenerală  
8Mihailov MihaelaromânăFrancezăEcologie și protecția mediului8,29Bugetgenerală  
9Pascal OlgaromânăEnglezăEcologie și protecția mediului7,75Bugetgenerală  
10Botea AndreiromânăFrancezăEcologie și protecția mediului7,74Contractgenerală  
11Banari MihaelaromânăEnglezăEcologie și protecția mediului7,67Contractgenerală  
12Cernomaz DumitruromânăFrancezăEcologie și protecția mediului7,44Contractgenerală  
13Lunca DumitruromânăFrancezăEcologie și protecția mediului7,35Contractgenerală  
14Spînu DenisromânăFrancezăEcologie și protecția mediului7,31Contractgenerală  
15Costanda NicolaeromânăFrancezăEcologie și protecția mediului7,28Contractgenerală  
16Șop CristoforromânăFrancezăEcologie și protecția mediului7,25Contractgenerală  
17Grosu ValentinromânăFrancezăEcologie și protecția mediului7,25Contractgenerală  
18Todorov DmitriromânăFrancezăEcologie și protecția mediului7,16Contractgenerală  
19Strașevschi GlebromânăEnglezăEcologie și protecția mediului7,14Contractgenerală  
20Mocanu DumitruromânăEnglezăEcologie și protecția mediului5,83Contractgenerală  
21Gaju VladimirromânăEnglezăEcologie și protecția mediului6,90Bugetspecială (pct 11.d - Regulament)categoria 15%  
22Bloșenco GabrielaromânăEnglezăEcologie și protecția mediului6,84Contractgenerală  
23Malairău NicolaeromânăEnglezăEcologie și protecția mediului6,42Contractgenerală  
24Chiciuc IrinaromânăEnglezăEcologie și protecția mediului6,34Contractgenerală  
25Țugulschi MihailromânăFrancezăEcologie și protecția mediului6,09Contractgenerală  
26Iuncu Liviu-PetruromânăFrancezăEcologie și protecția mediului6,05Contractgenerală  
27Țurcanu MădălinaromânăEnglezăEcologie și protecția mediului6,03Contractgenerală  
28Burlacu ValeriaromânăEnglezăEcologie și protecția mediului5,91Contractgenerală  
29Antohi IonelaromânăfrancezăEcologie și protecția mediului7,90Contractgenerală Opțiunea II
30Suharenco DmitriromânăEnglezăEcologie și protecția mediului6,68Contractgenerală Opțiunea II
Nr ordNume Prenume CandidatLimba de instruireLimba străinăSpecialitateaMedie concursADMIS cu Tipul de finanțareTipul categorieiADMIS - Categorie specială
1Eremia GhenadieromânăFrancezăContabilitate 9.88Bugetgenerală 
2Furnică MirelaromânăFrancezăContabilitate 9.72Bugetgenerală 
3Ciobanu PatriciaromânăFrancezăContabilitate 9.68Bugetgenerală 
4Armanu GheorgheromânăFrancezăContabilitate 9.68Bugetgenerală 
5Rotaru RomicaromânăEnglezăContabilitate 9.56Bugetgenerală 
6Marin ValeriaromânăEnglezăContabilitate 9.48Bugetgenerală 
7Cebanu AdelinaromânăEnglezăContabilitate 9.43Bugetgenerală 
8Bogdan EcaterinaromânăEnglezăContabilitate 9.31Bugetgenerală 
9Crețu AngelinaromânăFrancezăContabilitate 9.22Bugetgenerală 
10Stoica MihaelaromânăFrancezăContabilitate 9.03Contract generală 
11Chise ȘtefanromânăFrancezăContabilitate 8.94Bugetspecială (pct 11.1.d - Regulament)categoria 15%
12Dragan ArinaromânăFrancezăContabilitate 8.85Contract generală 
13Buiuc VladimirromânăFrancezăContabilitate 8.84Contract generală 
14Oprea ȘtefanromânăFrancezăContabilitate 8.84Contract generală 
15Maftei SimonaromânăFrancezăContabilitate 8.84Contract generală 
16Novițchi DanielaromânăFrancezăContabilitate 8.82Contract generală 
17Munteanu AlexandrinaromânăFrancezăContabilitate 8.82Contract generală 
18Cucuruz NicoletaromânăFrancezăContabilitate 8.70Contract generală 
19Paruș NicoletaromânăFrancezăContabilitate 8.60Contract generală 
20Pavalachi AlinaromânăFrancezăContabilitate 8.57Contract generală 
21Turceac DoinaromânăFrancezăContabilitate 8.55Contract generală 
22Dragomir ValeriaromânăFrancezăContabilitate 8.50Contract generală 
23Nazarenco AnnaromânăEnglezăContabilitate 8.49Contract generală 
24Carapascal ArinaromânăFrancezăContabilitate 8.49Contract generală 
25Manoil MihaelaromânăEnglezăContabilitate 8.46Contract generală 
26Rotaru MargaretaromânăEnglezăContabilitate 8.44Contract generală 
27Coițan NataliaromânăFrancezăContabilitate 8.42Contract generală 
28Tataru IonromânăFrancezăContabilitate 8.40Contract generală 
29Burlacu EvelinaromânăFrancezăContabilitate 8.39Contract generală 
30Arnăutu CameliaromânăFrancezăContabilitate 8.30Contract generală 
31Berdilă TatianaromânăFrancezăContabilitate 8.29Contract generală 
32Hasan Valeria BiancaromânăEnglezăContabilitate 8.09Respinsgenerală 
33Josan CristianromânăFrancezăContabilitate 8.00Contract generală 
34Stanciu AlionaromânăFrancezăContabilitate 7.94Contract generală 
35Miron DumitruromânăFrancezăContabilitate 7.92Contract generală 
36Munteanu MarinromânăFrancezăContabilitate 7.92Contract generală 
37Sula DanielaromânăEnglezăContabilitate 7.86Contract generală 
38Acriș GalinaromânăFrancezăContabilitate 7.78Contract generală 
39Roșca MihailromânăFrancezăContabilitate 7.69Contract generală 
40Cojocaru DoinaromânăFrancezăContabilitate 7.47Contract generală 
41Ganganu IlieromânăFrancezăContabilitate 7.21Contract generală 
42Chiorpec CătălinaromânăEnglezăContabilitate 7.16Contract generală 
43Trifan TatianaromânăEnglezăContabilitate 7.02Contract generală 
44Casian IonromânăFrancezăContabilitate 6.93Contract generală 
45Ciobanu VitalieromânăFrancezăContabilitate 6.79Contract generală 
46Ivanov DanilaromânăEnglezăContabilitate 6.58Contract generală 
47Barila AdrianromânăFrancezăContabilitate 6.57Contract generală 
48Munteanu CiprianromânăFrancezăContabilitate 6.14Contract generală 
49Acriș AlexandraromânăEnglezăContabilitate 6.09Contract generală 
50Racoviță TimurromânăFrancezăContabilitate 5.34Contract generală

Rezultatele concursului de admitere pentru TURUL II

SPECIALITATEA EDUCAȚIE TIMPURIE (EDUCATOR)       
Nr ordNume Prenume CandidatLimba de instruireLimba străinăSpecialitateaMedie concursADMIS cu Tipul de finanțareTipul categorieiADMIS - Categorie specială
1Roșca AntonelaromânăFrancezăEducație Timpurie6.73Taxă  
2Snegur MihaelaromânăFrancezăEducație Timpurie6.08Taxă 

SPECIALITATEA ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR        
Nr ordNume Prenume CandidatLimba de instruireLimba străinăSpecialitateaMedie concursADMIS cu Tipul de finanțareTipul categorieiADMIS - Categorie specială
1Cojocari AntoninaromânăenglezăÎnvățământ primar7.47Taxă  
2Caraivan NataliaromânăenglezăÎnvățământ primar6.2Taxă 

SPECIALITATEA CONTABILITATE       
Nr ordNume Prenume CandidatLimba de instruireLimba străinăSpecialitateaMedie concursADMIS cu Tipul de finanțareTipul categorieiADMIS - Categorie specială
1Chiricuță CristianromânăenglezăContabilitate9.04Taxă  
2Bocicovar MariaromânăFrancezăContabilitate8.68Taxă  
3Munteanu PavelromânăFrancezăContabilitate8.26Taxă  
4Acriș GalinaromânăFrancezăContabilitate7.78Taxă  
5Ursaru SerebrinaromânăenglezăContabilitate7.65Taxă  
6Neagu DumitruromânăFrancezăContabilitate6.84Taxă  
7Gudumac CornelromânăFrancezăContabilitate6.01Taxă  
8Chiriac MarinaromânăenglezăContabilitate5.73Taxă  
9Latu SergheiromânăfrancezăContabilitate5.45Taxă  
10Niculcea DenisromânăFrancezăContabilitate5.37Taxă 

SPECIALITATEA PROGRAMARE ȘI ANALIZA PRODUSELOR DE PROGRAM       
Nr ordNume Prenume CandidatLimba de instruireLimba străinăSpecialitateaMedie concursADMIS cu Tipul de finanțareTipul categorieiADMIS - Categorie specială
1Buzdugan MihairomânăFrancezăProgramare și analiza produselor de program6.69Taxă  
2Ciubenco MihailromânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program6.14Taxă  
3Crăciun AdrianromânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program6.13Taxă  
4Aculenco NicolairomânăEnglezăProgramare și analiza produselor de program5.92Taxă 

SPECIALITATEA ECOLOGIE ȘI PROTECȚIA MEDIULUI       
Nr ordNume Prenume CandidatLimba de instruireLimba străinăSpecialitateaMedie concursADMIS cu Tipul de finanțareTipul categorieiADMIS - Categorie specială
1Cosorotov ValeriuromânăfrancezăEcologie6.48Taxă  
2Grinico DanromânăFrancezăEcologie6.19Taxă  
3Păpușă IurieromânăFrancezăEcologie5.91Taxă 

SPECIALITATEA ASISTENȚĂ SOCIALĂ (PEGAGOG SOCIAL)        
Nr ordNume Prenume CandidatLimba de instruireLimba străinăSpecialitateaMedie concursADMIS cu Tipul de finanțareTipul categorieiADMIS - Categorie specială
1Filoti CameliaromânăfrancezăAsisitență socială (pedagog social)7.33Taxă  
2Ciobanu AlionaromânăfrancezăAsisitență socială (pedagog social)7.14Taxă  
3Doni Ana-MariaromânăfrancezăAsisitență socială (pedagog social)6.14Taxă  
4Cordeleanu DoinaromânăfrancezăAsisitență socială (pedagog social)6.12Taxă 
Salut! Mesajul Dvs va fi receptionat pe e-mail. In cel mai scurt timp ve-ti primi un raspuns!