LISTA ELEVILOR CE AU DEPUS CERERI DE CAZARE ÎN CĂMIN PENTRU ANUL DE STUDII 2022 - 2023

  • Postat 2022-05-17

Lista elevilor ce au depus cereri de cazare în cămin pentru anul de studii 2022 - 2023

Nume, prenume

Specialitatea

Grupa

Guci Mihail

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW1932

Durnea Eugeniu

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW1932

Petcoglo Roman

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW1932

Cechir Mihaela

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW1932

Raileanu Dionisie

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2022

Manică Marius

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2022

Strelciuc Dan

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2022

Obreja Nicolae

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2022

Apareci Aurica

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2022

Diacon Cristian

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2022

Pisarenco Mihail

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2022

Bagrin Mihail

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2022

Russu Andrian

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2022

Bahnaru Dragos

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2022

Cojocari Antonina

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2022

Iurasco Carmen

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2111

Zamfirov Alexandru

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2111

Zagorschi Maxim

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2111

Butuc Liviu

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2111

Roncea Florin

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2111

Chiperceanu Daniel

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2111

Popov Alexandr

Administrarea Aplicațiilor WEB

AAW2111

Junea Natalia

Asistență Socială (Lucrător)

ASL1931

Iuzu Alexandra

Asistență Socială (Lucrător)

ASL1931

Hariton Anastasia

Asistență Socială (Lucrător)

ASL1931

Bucur Constantin

Asistență Socială (Lucrător)

ASL1931

Carabadjac Aliona Mihaela

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2022

Nistor Tatiana

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2022

Sula Nicoleta

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2022

Mihai Mihaela

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2022

Munteanu Nicoleta

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2022

Lulu Ana

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2022

Şpiniov Mihaela

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Rudenco Cristina

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Ravlo Ruslana

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Dutca Andreia

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Ostafi Ana

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Carajilescov Ana Djesica

Asistență Socială (Lucrător)

ASP2112

Nițica Mihaela

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Chihai Rozalina

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Calancea Dorina

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Chise Carolina

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Ichim Andreea

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Zaharia Victoria

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Moraru Valentina

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Tomița Oxana

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Snegur Ionela

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Stamboliu Ionela

Asistență Socială (Pedagog)

ASP2112

Grecu Chiril

Contabilitate

C1931

Panuța Mădălina

Contabilitate

C1931

Stancov Dan-Dumitru

Contabilitate

C1931

Girnu Adelina

Contabilitate

C1932

Birca Iana

Contabilitate

C1932

Marin Eugenia

Contabilitate

C1932

Bercaru Dragomira

Contabilitate

C1932

Covrighina Marina

Contabilitate

C1932

Ghimpu Tatiana

Contabilitate

C1932

Asci Estera

Contabilitate

C1932

Borodin Danil

Contabilitate

C1932

Latu Serghei

Contabilitate

C2021

Roșca Mihail

Contabilitate

C2021

Coocaru Doina

Contabilitate

C2021

Barila Adrian

Contabilitate

C2021

Munteanu Marin

Contabilitate

C2021

Ciobanu Patricia

Contabilitate

C2021

Niculcea Denia

Contabilitate

C2021

Rotaru Romica

Contabilitate

C2021

stanciu Aliona

Contabilitate

C2021

Catalina Chiorpec

Contabilitate

C2022

Buiuc Vladimir

Contabilitate

C2022

Munteanu Pavel

Contabilitate

C2022

Arina Dragan

Contabilitate

C2022

Josan Cristian

Contabilitate

C2022

Novițchi Daniela

Contabilitate

C2022

Rotaru Irina

Contabilitate

C2111

Chirică Nicolae

Contabilitate

C2111

Goleac Cristina

Contabilitate

C2111

Sajin Victoria

Contabilitate

C2111

Marcenco Polina

Contabilitate

C2111

Botnaru Anastasia

Contabilitate

C2111

Sandu Veaceslav

Contabilitate

C2111

Gîrneț Giorgiana

Contabilitate

C2111

Maticiuc Victoria

Contabilitate

C2112

Baraghin Elena

Contabilitate

C2112

Malai Roxana

Contabilitate

C2112

Jorovlea Pavel

Contabilitate

C2112

Caraseni Carmelia

Contabilitate

C2112

Vines Nicoleta

Contabilitate

C2112

Cernomaz Iulian

Contabilitate

C2112

Moraru Laura

Contabilitate

C2112

Sanduleac Andrei

Ecologie și protecția mediului

E1931

Mitrofan Vlad

Ecologie și protecția mediului

E1931

Nidealcov Alexandru

Ecologie și protecția mediului

E1931

Butnaru Alexandru

Ecologie și protecția mediului

E1931

Oboroc Maxim

Ecologie și protecția mediului

E1931

Portaru ion

Ecologie și protecția mediului

E1931

Banari Mihaela

Ecologie și protecția mediului

E2021

Costanda Nicolae

Ecologie și protecția mediului

E2021

Oprea Alexandru

Ecologie și protecția mediului

E2021

Lunca Dumitru

Ecologie și protecția mediului

E2021

Bloșenco Gabriela

Ecologie și protecția mediului

E2021

Camenschi Veronica

Ecologie și protecția mediului

E2021

Ciachir Claudiu

Ecologie și protecția mediului

E2021

Cernomaz Dumitru

Ecologie și protecția mediului

E2021

Chihai Cătălina

Ecologie și protecția mediului

E2111

Dandis cătălin

Ecologie și protecția mediului

E2111

Harabagi Roman

Ecologie și protecția mediului

E2111

Şerbesco Ana

Ecologie și protecția mediului

E2111

Dobrin Mihail

Ecologie și protecția mediului

E2111

Danalachi Artur

Ecologie și protecția mediului

E2111

Toderici Dorina

Ecologie și protecția mediului

E2111

Sava ion

Ecologie și protecția mediului

E2111

Briciag Ana

Educație timpurie

ETE1931

Bacalu Laura

Educație timpurie

ETE1931

Dolma Valentina

Educație timpurie

ETE1931

Ceadîrean Eugenia

Educație timpurie

ETE1931

Gagauz Olga

Educație timpurie

ETE1931

Popa Livia

Educație timpurie

ETE1931

Lavric Daniela

Educație timpurie

ETE1931

Seremet Andreea

Educație timpurie

ETE1931

Munteanu Svetlana

Educație timpurie

ETE1931

Gogolniceanu Ana

Educație timpurie

ETE1931

Zaharia Anastasia

Educație timpurie

ETE2021

Codreanu Ora

Educație timpurie

ETE2111

Pasat Dina

Educație timpurie

ETE2111

Bagrin Nicoleta

Educație timpurie

ETE2111

Irodia Gabriela

Educație timpurie

ETE2111

Hioară Miriam-Miruna

Educație timpurie

ETE2111

Păduraru Snejana

Educație timpurie

ETE2111

Manolia Irina

Educație timpurie

ETE2111

Rotari Ana

Educație timpurie

ETE2111

Bordea Livia

Educație timpurie

ETE2111

Marin Ludmila

Educație timpurie

ETE2111

Botez Andriana

Învățământ primar

IP1931

Smochina Adela

Învățământ primar

IP1931

Lisevici Iulia

Învățământ primar

IP1931

Iacovlev Antonela

Învățământ primar

IP1931

Socolov Tatiana

Învățământ primar

IP1931

Șpiniov Alina

Învățământ primar

IP1931

Șpiniov Alina

Învățământ primar

IP1931

Gudumac Gabriela

Învățământ primar

IP1931

Caprian Jessica-Maria

Învățământ primar

IP1931

Romaniuc Linda

Învățământ primar

IP1931

Ciurinov Cătălina

Învățământ primar

IP1931

Postu Maria

Învățământ primar

IP1931

Petreanu Andriana

Învățământ primar

IP1931

Guglea Aliona

Învățământ primar

IP1931

Maria- Magdalena Oglinda

Învățământ primar

IP2021

Moraru Dumitrița

Învățământ primar

IP2021

Novitchii Adriana

Învățământ primar

IP2021

Carp Mădălina

Învățământ primar

IP2021

Moldovanu Livia

Învățământ primar

IP2021

Țurcan Dumitrița

Învățământ primar

IP2021

Chirică Nicoleta

Învățământ primar

IP2021

Comarova Aliona

Învățământ primar

IP2021

Macaria Doina

Învățământ primar

IP2021

Iuzu Loredana

Învățământ primar

IP2021

Mazilov Mariana

Învățământ primar

IP2021

Didilică Victoria

Învățământ primar

IP2021

Ponomarenco Anastasia

Învățământ primar

IP2021

Roșu Ana Maria

Învățământ primar

IP2021

Para Valentina

Învățământ primar

IP2021

Rahubenco Maria-Magdalena

Învățământ primar

IP2021

Carp Cătălina

Învățământ primar

IP2111

Vioara Daniela

Învățământ primar

IP2111

Bucur Mădălina

Învățământ primar

IP2111

Macovei Cătălina

Învățământ primar

IP2111

Cobzari Ana

Învățământ primar

IP2111

Crețu Mihaela

Învățământ primar

IP2111

Munteanu Corina

Învățământ primar

IP2111

Lazăr Svetlana

Învățământ primar

IP2111

Axenti Carolina

Învățământ primar

IP2111

Gheoca Lidia-Maria

Învățământ primar

IP2111

Mădălina Toderici

Învățământ primar

IP2111

Baran Ionela

Învățământ primar

IP2112

Cravcenco Ana Maria

Învățământ primar

IP2112

Ostafi Rusalina

Învățământ primar

IP2112

Baraghin Loredana

Învățământ primar

IP2112

Ciobanu Emilia

Învățământ primar

IP2112

Beleuta Victoria

Învățământ primar

IP2112

Sisianu petronela

Învățământ primar

IP2112

Hajder Mihaela

Învățământ primar

IP2112

Munteanu Carolina

Învățământ primar

IP2112

Guglea Mariana

Învățământ primar

IP2112

Linga Vasile

Programarea și analiza produselor program

PAPP1931

Leu Pantelimon

Programarea și analiza produselor program

PAPP1931

Maidan Dumitru

Programarea și analiza produselor program

PAPP1931

Pinzaru Viorel

Programarea și analiza produselor program

PAPP1931

Gaju Nicolae

Programarea și analiza produselor program

PAPP1931

Coițan Daniel

Programarea și analiza produselor program

PAPP1931

Zavati Victor

Programarea și analiza produselor program

PAPP1931

Culic Chiril

Programarea și analiza produselor program

PAPP1931

Plăcintă Alexei

Programarea și analiza produselor program

PAPP2021

Cauzan Dan

Programarea și analiza produselor program

PAPP2021

Șvitchi Cristina

Programarea și analiza produselor program

PAPP2021

Litvinova Daria

Programarea și analiza produselor program

PAPP2021

Pasat Daniel

Programarea și analiza produselor program

PAPP2021

Artîc Andrian

Programarea și analiza produselor program

PAPP2021

Pădure Vlad

Programarea și analiza produselor program

PAPP2021

Postu Dumitru

Programarea și analiza produselor program

PAPP2021

Oxinti Viliam

Programarea și analiza produselor program

PAPP2021

Ghidion Adrian

Programarea și analiza produselor program

PAPP2111

Baradulea Dmitri

Programarea și analiza produselor program

PAPP2111

Cucer Victor

Programarea și analiza produselor program

PAPP2111

Perjeru Valeriu

Programarea și analiza produselor program

PAPP2111

Bordea Vlad

Programarea și analiza produselor program

PAPP2111

Luca Cătălin

Programarea și analiza produselor program

PAPP2111

Silovet Victor

Programarea și analiza produselor program

PAPP2111

Postu Dan

Programarea și analiza produselor program

PAPP2111

Profir Rikardo

Programarea și analiza produselor program

PAPP2111

 

Salut! Mesajul Dvs va fi receptionat pe e-mail. In cel mai scurt timp ve-ti primi un raspuns!